Zwrot

Respektując ustawę „O prawach konsumenta”, przyjmujemy reklamacje i zwroty towarów zakupionych w naszym sklepie bez podania przyczyny. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego zależy nam, aby proces zakupowy w naszym sklepie online przebiegał bezproblemowo i z korzyścią dla Klienta.

14 dni na zwrot nieotwartego i nieuszkodzonego produktu

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy należy poinformować nas: wodakujawska.pl (np. w formie maila na adres: reklamacje@wodakujawska.pl), o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia lub wysłać oświadczenie razem z towarem.

Pobierz formularz odstąpienia od umowy

Reklamacja

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni od daty zgłoszenia. O wyniku reklamacji klient będzie informowany drogą elektroniczną lub telefonicznie. Przesłanie reklamowanego produktu odbywa się na koszt Sprzedawcy.

Jeżeli w ciągu 14 dni Sprzedawca nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznał żądania za uzasadnione. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Sprzedawca.

W przypadku gdy Klient ma zamiar zgłosić reklamację może to zrobić w jeden z następujących sposobów:

  • przesłać zgłoszenie na adres mailowy: reklamacje@wodakujawska.pl
  • przesłać zgłoszenie na adres PWiK Sp. z o.o, ul. Ks. B. Jaśkowskiego 14, 88-100 Inowrocław, z dopiskiem IK.R
  • przesłać zgłoszenie poprzez stronę internetową wodakujawska.pl poprzez poniższy formularz reklamacyjny.

Rozpatrzeniem Twojego zgłoszenia zajmiemy się w najszybszym, możliwym terminie. Zwykle cały proces nie trwa dłużej niż 7 dni roboczych.

[]
1 Step 1
Powód reklamacji
Numer zamówienia
Reklamowane produkty
0 /
Data zakupu
date_range
Opis zgłoszenia
0 /
Załącz plik z zdjęciem #1Tylko pliki jpg, png o wielkości do 2mb
cloud_uploadZdjecie 1
cloud_uploadZdjecie 2
cloud_uploadZdjecie 3
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder